Strumpor, Foto Malin Lindgren (3).JPG

Bakom ridån..

Vi som jobbar på Navet

Här hittar du Navets personal och styrelse och våra kontaktuppgifter. All personal på Navet har idag anställningar på deltid och de bidrar även ideellt. Styrelsen jobbar helt ideellt.

Förutom personal och styrelse är Navet våra medlemmar och ideellt engagerade.

Vi ser framemot att höras och ses!

Personal

smiley enkel.jpg

Nabila Abdul Fattah 

Verksamhetsansvarig

nabila.abdulfattah@navet.org

1_edited_edited.jpg

Hanna Jansson

Verksamhetsutvecklare

hanna.jansson@navet.org

azadeh_edited.jpg

Azadeh Esmaili Zaghi 

Konstnärlig projektledare

azadeh.zaghi@navet.org

smiley enkel.jpg
2_edited.jpg

Malin Widehammar

Verksamhetsutvecklare

malin.widehammar@navet.org

Haris Pozega

Kommunikatör

haris.pozega@navet.org

smiley enkel.jpg

Zekeria Mohamed

Lokalansvarig Bågskytten

zekaria.mohamed@navet.org

Tazhan Hassan

Verksamhetsutvecklare

tazhan.hassan@navet.org

smiley enkel.jpg
smiley enkel.jpg

Styrelse

smiley enkel.jpg
smiley enkel.jpg
1Jilla Faraji, Foto Malin Lindgren _edited.jpg

Jilla Faraji

Verksamhetsutvecklare

jilla.faraji@navet.org

0766 711 495

smiley enkel.jpg

Aida Pataie

Ekonomiansvrig

ekonomi@navet.org

Talar Kirkor

Ordförande

Bagir Kwiek

Vice ordförande

Samira Abdulkadir Hussein

Ledamot

thomas fredsloppet_edited.jpg

Thomas Dahlén

Ledamot 

smiley enkel.jpg

Laila Danho

Ledamot

smiley enkel.jpg

Christian Lund Jensen

Suppleant

smiley enkel.jpg

Naima Omar sharif

Suppleant

smiley enkel.jpg

Marcus Dickson

Suppleant