Strumpor, Foto Malin Lindgren (3).JPG

Bakom ridån..

Vi som jobbar på Navet

Här hittar du Navets personal och styrelse och våra kontaktuppgifter. All personal på Navet har idag anställningar på deltid och de bidrar även ideellt. Styrelsen jobbar helt ideellt.

Förutom personal och styrelse är Navet våra medlemmar och ideellt engagerade.

Vi ser framemot att höras och ses!

Personal

Hanna Jansson

Verksamhetsutvecklare

hanna.jansson@navet.org

1_edited_edited.jpg
Samira (1)_edited.jpg
2_edited.jpg

Samira Hussein

Barn- och ungdomssamordnare

samira.hussein@navet.org

Malin Widehammar

Verksamhetsutvecklare

malin.widehammar@navet.org

1_edited.jpg

Peter Rundkvist

 Konsult

peter.rundkvist@telia.com

azadeh_edited.jpg

Azadeh Esmaili Zaghi 

Konstnärlig projektledare

azadeh.zaghi@navet.org

smiley enkel.jpg

Aida Pataie

Ekonomiansvrig

ekonomi@navet.org

1Jilla Faraji, Foto Malin Lindgren _edited.jpg

Jilla Faraji

Verksamhetsutvecklare

jilla.faraji@navet.org

Styrelse

Sarah Nyangena_edited.jpg

Sarah Nyangena

Ordförande

Amanj Aziz_edited.jpg

Amanj Aziz

Kassör

Salem Yohannes foto_edited.jpg

Salem Yohannes

Ledamot

Elias (1)_edited.jpg

Elias Abi Jaber

Ledamot

Haky.jpg

Haky Jasim

Ledamot

Mohamed Rage_edited.jpg

Mohammed Rage

Ledamot

thomas fredsloppet_edited.jpg

Thomas Dahlén

Suppleant

Cornelia Smidth_edited.jpg

Cornelia Schmidt

Suppleant

qadar_edited.jpg

Qadar Gedi

Suppleant

smiley enkel.jpg

Fadumo Ahmed

Ledamot